Menu
 

Miniatura w butelce

Pasja Raya Gascoigne, byłego rybaka, szkutnika i miłośnika statków, do tworzenia miniatur łodzi zamkniętych w butelce, została wyciągnięta na światło dzienne przez jego córkę i zięcia. Zaproponowali oni, opowiedzenie historii Raya australijskiemu magazynowi dla mężczyzn Smith Journal. Dzięki tej inicjatywie możemy, jako widzowie, stać się częścią historii o pasji, która nie mija wraz z upływającymi latami, a jedynie przybiera inne, bardziej wyszukane formy.

• źródło: vimeo.com

więcej

Artisian Lex Stobie

Proces wykonania stolika kawowego Stobie. Zaprojektowany i wykonany przez Artisian Lex Stobie. Film obrazuje precyzję i dbałość o szczegóły. Uwagę i zaangażowanie z jaką podchodzi się do ucieleśnienia własnego projektu. Wszystkie meble tej marki, powstają z pragnienia estetycznych rozwiązań, będących celebracją najbardziej trafnego wyboru.

• źródło: lexstobiedesign.com

więcej

Pat i Stick

Idea Pat and Stick narodziła się z przyjaźni i miłości do jedzenia. Lodowe kanapki oferowane przez firmę cukierniczą składają się jedynie z najlepszych produktów. Bezkompromisowość w tworzeniu idealnego deseru sprawiła, że robienie i sprzedaż kanapek lodowych jest dla właścicieli nie tylko satysfakcjonująca ale również dochodowa.

• źródło: patandstick.com.au

więcej

Phil Elson

Zanim zajął się ceramiką fascynowała go architektura. W wieku 29 lat zmienił zainteresowania. Trenował przez kilka lat u różnych garncarzy zanim otworzył swoją pierwszą pracownię w Tentham.
• fotografia: jimelson.com
• źródło: philelsonpottery.com
więcej

inni
podobnie
różni